30 listopada, 2017

Szkolenia i warsztaty dla firm

Użytkownicy MS Excel

W naszej wieloletniej działalności dydaktycznej poznaliśmy tysiące „zaawansowanych” użytkowników Excela. Uczestnicy zajęć, zanim przyszli do nas, używali go w sposób naprawdę zaawansowany, ale często mniej lub bardziej intuicyjnie, a to nie musi znaczyć efektywnie ani profesjonalnie

Przyjazne, łatwe w obsłudze narzędzie zawiera jednocześnie pułapkę. Pułapkę „oczywistych” sposobów rozwiązywania skomplikowanych problemów analitycznych, które odkrywamy bez trudu i już przy nich zostajemy.

Od intuicji
do profesjonalizmu
w Excelu

Tymczasem Excel – przyjazny i łatwy w użyciu – to potężne narzędzie do najbardziej zaawansowanych analiz z dostępem do danych znajdujących się we wszystkich zakątkach świata. Wymaga umiejętności i wiedzy, których trudno nabyć przy okazji albo na kursach obsługi interface’u. Trzeba  podejść do tego profesjonalnie.

Role w społeczności SOA

W tym celu napisaliśmy role dla harmonijnie współdziałającego zespołu. Stworzyliśmy środowisko SOA, zintegrowane z firmową infrastrukturą informatyczną,  dedykowane efektywnej pracy w Excelu z dostępem do danych.

System ról obejmuje specjalistów merytorycznych – o różnych, rosnących kompetencjach informatycznych – od użytkownika i analityka, poprzez starszego analityka, aż do inżyniera analityka. Odpowiednio rozdzielone w zespole, czynią go w dużym stopniu samowystarczalnym.

Nasza oferta szkoleniowa

Warsztaty (indywidualne i grupowe) dla użytkowników środowiska SOA.