30 listopada, 2017

Nasza oferta

Nasza specjalność

Specjalizujemy się w organizowaniu pracy w Excelu praktykom każdej dziedziny. Od controllerów i analityków raportujących krytyczne informacje dla Zarządu (w tym odchylenia od planu), poprzez odpowiedzialnych za monitorowanie wydatków budżetowych, do finansistów, windykatorów i księgowych odpowiadających za majątek.

Produkt

środowisko pracy
dla użytkowników Excela
o architekturze zorientowanej na Excela

Organizujemy im efektywne i przyjazne środowisko pracy. W tym celu używamy wypróbowanych narzędzi specjalizujących platformę Excela do potrzeb analizy biznesowej i dostępu do danych  niezbędnych do raportów.

Integracja z firmową infrastrukturą informatyczną

Środowisko to – o architekturze zorientowanej na skoroszyt (SOA) – zintegrowane z infrastrukturą informatyczną firmy zasila specjalizowane bazy danych dla potrzeb poszczególnych zespołów.

Zespoły specjalistów samowystarczalne informatycznie

Z istniejących komórek odpowiadających za określone informacje zarządcze tworzymy samowystarczalne pod względem informatycznym zespoły specjalistów, które dysponują wszystkimi danymi, gotowymi do natychmiastowego wykorzystania w raportach w formie informacji punktualnej, pełnej, przydatnej i wiarygodnej (informacji klasy pppw).

 

Systemowe szkolenia użytkowników

Prowadzimy systemowe szkolenia ról użytkowników SOA, sprawdzonych w długoletniej praktyce dydaktycznej.

Starszy Analityk SOA